2018-10-08 | Jednostka: KP PSP Opatów

6 października 2018 roku reprezentacja Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Opatowie zwyciężyła w 7. edycji turnieju piłki nożnej Zakładów Pracy w Opatowie, zorganizowanym przez Stowarzyszenie Opatowska Liga Halowa. 

W zmaganiach brało udział pięć drużyny z terenu powiatu opatowskiego. Drużyny rywalizowały między sobą grając systemem każdy z każdym. Mecze obfitowały w bardzo dużą ilość bramek, o czym mogą świadczyć wyniki. Niejednokrotnie dochodziło do ostrych starć, co świadczy o tym, że każdemu zależało na jak najlepszym wyniku. Turniej zakończył się w przyjaznej atmosferze i duchu sportowej rywalizacji.

Kolejność zajętych miejsc przez poszczególne drużyny w tych rozgrywkach przedstawia się następująco:

  1. Miejsce – KP PSP Opatów
  2. Miejsce – Skanska Kielce
  3. Miejsce – Przedsiębiorcy Opatów
  4. Miejsce – PZW Opatów
  5. Miejsce  - DPS Zochcinek

Najlepszym zawodnikiem turnieju został mł. asp. Jakub Łowicki.

Wszystkie drużyny biorące udział w turnieju otrzymały okolicznościowe dyplomy oraz puchary.

 

Opracowanie: kpt. Bernard Bednarczyk

Zdjęcia: asp. Grzegorz Pargieła

siedziba

Komenda Wojewódzka

Państwowej Straży Pożarnej w Kielcach

ul.Sandomierska 81, 25-324 Kielce

Telefon kontaktowy

fax. 41 36 53 203

Adres e-mail

Elektroniczna skrzynka podawcza

\kgg8q018up\SkrytkaESP

* 19.10.2018 r. Chęciny pow. kielecki. Około godziny 15: 52 doszło do zderzenia 3 pojazdów ciężarowych. Strażacy za pomocą narzędzi hydraulicznych uwolnili zakleszczonego w jednym z pojazdów kierowcę. Będący na miejscu wypadku lekarz stwierdził zgon kierowcy. Pozostałym osobom uczestniczącym w wypadku nic się nie stało. Strażacy równocześnie zebrali rozlane płyny eksploatacyjne pojazdów, oraz oświetlili teren akcji. W działaniach brało udział 6 zastępów Straży Pożarnej.18.10.2018 r. Kępny Ług, pow. włoszczowski. O godzinie 19:50 doszło do pożaru na wysypisku odpadów komunalnych. Działania Straży Pożarnej polegają na podawaniu prądów gaśniczych oraz korzystaniu z ciężkiego sprzętu w celu przekopywania składowiska. W działaniach udział bierze 10 zastępów Straży Pożarnej. * 16.10.2018r. Kielce, ul. 1 Maja. O godzinie 10:36 doszło do wypadku z udziałem 2 samochodów osobowych którymi łącznie podróżowało 3 osoby. Po przebadaniu dwie osoby zostały przetransportowane do szpitala na dalsze badania. W działaniach brały udział 2 zastępy straży pożarnej oraz inne służby. * * * * * * * * * * * * * * *